Het team

Coördinator en Teamleider woonlocatie


Marciano Sam-Sin
T 06 12 86 41 23
E m.sam-sin@destam.org

Manager zorg/verpleegkundige


Angelique Rehling
T 06 57 53 67 50
E a.rehling@destam.org

Woonbegeleiders

Liesl Burema
T 06 57 39 34 40
E l.burema@destam.org


Jeroen Koppenol
T
06 12 94 12 81
E j.koppenol@destam.org

Nazorg begeleider


Marina Noë
T 06 47 24 40 72
E m.noe@destam.org

Overige medewerkers & vrijwilligers


Jet Stoltenborgh – administratief medewerker
T 06 52 35 23 87
E jet.stoltenborgh@destam.org


Jan Mattheijer – medewerker facilitaire zaken
T 06 51 49 69 28
E j.mattheijer@destam.org


Rogier Muller – leerwerkmeester
T 06 81 19 24 97
r.muller@destam.org


Rene Valkenburgh – maatschappelijk werker
T 06 23 03 89 78
E r.valkenburgh@destam.org


Christel de Vletter – kwaliteit coördinator
T 06 13 00 79 57
E c.devletter@destam.org


Cor van den Hoek
E c.vandenhoek@destam.org